Микола Левченко

Заслужений працівник культури України, артист драми вищої категорії

Народився 18 червня 1959 року.

У 1981 році закінчив Херсонське училище культури – освоїв фах режисера самодіяльного театрального колективу, клубного працівника. 1985-го – Херсонський педагогічний інститут ім. Н.К.Крупської, спеціальність – російська мова та література. А в 2013-му – Одеський національний політехнічний університет, спеціальність – культурологія.

З 1998-го працює деканом факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету. За час роботи посприяв відкриттю у ВУЗі мистецьких спеціальностей: хореографія, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, культурологія. Має особистий внесок в організацію і проведення комплексних культурно-мистецьких заходів, а саме: всеукраїнських фестивалів-конкурсів, обласних та міських концертів тощо. 

Разом зі студентами факультету вже 12 років поспіль проводить обласні благодійні заходи для дітей соціальних груп та дітей учасників АТО до дня Святого Миколая та Великодня. Є режисером-постановником святкових концертів до Дня міста Херсона. 

Опублікував більше 100 наукових праць. З 1998-го є відмінником освіти України. Удостоєний ордена «За заслуги» III ступеня та нагрудного знака Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю в галузі культури». У 2007-му був удостоєний почесного звання «Заслужений працівник культури України».

Був задіяний у виставах херсонського театру (запрошується у разовому порядку): «Пам'ять серця» – Військовий офіцер, «Ревізор» – Артемій Пилипович Земляника. Наразі задіяний у виставі «Осінній рок-н-рол» – Він.

Микола Левченко Микола Левченко Микола Левченко Микола Левченко Микола Левченко